طبیعی ابراز علاقه سرگرمی خوشبختی بدشانسی

طبیعی: ابراز علاقه سرگرمی خوشبختی بدشانسی لبخند تنهایی سرگرمی هزار و یک شب

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فوتبالیست‌های علاقه خوانندگی، خواننده‌های علاقه فوتبال

وقتی نخستین روزنامه های رنگی در کشور عزیزمان ایران منتشر شدند، فوتبالیست ها و خواننده ها در کنار هم سوژه مهم جلدها به شمار می رفتند. این رابطه نزدیک تا امروز نی

فوتبالیست‌های علاقه خوانندگی، خواننده‌های علاقه فوتبال

فوتبالیست های علاقه خوانندگی، خواننده های علاقه فوتبال

عبارات مهم : آلبوم

وقتی نخستین روزنامه های رنگی در کشور عزیزمان ایران منتشر شدند، فوتبالیست ها و خواننده ها در کنار هم سوژه مهم جلدها به شمار می رفتند. این رابطه نزدیک تا امروز نیز ادامه پیدا کرده و حتی جدی تر شده است است.

وقتی نخستین روزنامه های رنگی در کشور عزیزمان ایران منتشر شدند، فوتبالیست ها و خواننده ها در کنار هم سوژه مهم جلدها به شمار می رفتند. این رابطه نزدیک تا امروز نیز ادامه پیدا کرده و حتی جدی تر شده است هست. بسیاری از فوتبالیست ها با وسوسه خوانندگی روبرو شده است اند و بسیاری از خواننده ها در نزدیک ترین فاصله ممکن با فوتبال قرار گرفته اند. این ناخنک ها البته چندان موفق نبوده اند آیا که جامعه عموما از این اتفاق استقبال نمی کند و هر دو حوزه آنقدر تخصصی هستند که تمرکز همزمان روی آنها، سخت به نظر می رسند. با این وجود فوتبالیست ها هنوز هم از رویای میکروفون جدا نمی شوند و خواننده ها همچنان از پرچم های رنگی هواداری دست نمی کشند.

فرزاد فرزین
دوستان قدیمی فرزاد فرزین معتقدند او این شانس را داشته که در فوتبال هم به یک ستاره تبدیل شود. فرزاد در شروع جوانی فوتبال را به صورت جدی دنبال می کرده، ولی از یک جایی به بعد ترجیح داد همه هوش و حواس اش را در تسخیر موسیقی قرار دهد. روزنامه های ورزشی قبل از هر دربی جهت مصاحبه با اشخاص هنری، به سراغ فرزاد می روند، آیا که او کاملا فوتبالی و به شدت پرسپولیسی هست. فرزاد تا امروز ترانه ای جهت قرمزها نخوانده ولی امیدوار است یک روز بتواند در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت مخاطبانش کنسرت اجرا کند.

فوتبالیست‌های علاقه خوانندگی، خواننده‌های علاقه فوتبال

بختیار رحمانی
قبل از آن که بختیار رحمانی به برنامه نود دعوت شود و روبروی عادل فردوسی پور بنشیند، خیلی ها از علاقه و علاقه دیرین او به خوانندگی خبر نداشتند. نودی ها حتی خود این فوتبالیست را با اشاره به موزیک ویدئوی کردی اش و پخش لحظاتی از آن روی آنتن غافلگیر کردند. این ویدئو مربوط به روزهایی بود که بختیار، رویای خواننده شدن در سر داشت. او هیچ وقت یک خواننده حرفه ای نشد و به جای این رشته هنری، ورزش فوتبال را جهت ساختن آینده اش گزینش کرد.

شکل و شمایل در این موزیک ویدئو نیز، جهت شهرت امروز او چندان افتخارآمیز نبود. ستاره متولد سرپل ذهاب کلوب ذوب آهن، تقریبا به همه آرزوهای فوتبالی اش رسید، از قهرمانی با فولاد تا بازی با استقلال و البته سفر به جام جهانی. او این روزها منشانی از بختیار آماده سال های گذشته ندارد ولی هنوز می تواند آمادگی اش را به دست بیاورد. بین رحمانی و میکروفون فاصله زیادی ایجاد شده است ولی بعید نیست او در آخر دوران فوتبال دوباره به سراغ خواندن موزیک های کردی برود.

شیث رضایی
از همان نوجوانی عادت داشت در اردوی تیم های ملی بازیکنان را کنار هم جمع کند و جهت ارزش بخواند. همبازی های شیث در پرسپولیس نیز در هر شرایطی ناچار بودند به صدای این بازیکن گوش بدهند. البته او صدای خوبی داشت و موزیک هایش توی ذوق نمی زد. شیث که متخصص کوک کردن ساز مخالف در پرسپولیس هم بود، بعد از کنار گذاشته شدن از سوی این کلوب اوضاع فوتبالی جالبی نداشت و آخر به کلی قید فوتبال را زد و خواننده شد. او همچنان در موسیقی فعالیت می کند و موزیک هایش را جهت دانلود روی وب سایت های متفاوت قرار می دهد. شیث در فوتبال پر از استعداد بود ولی به خوبی از این استعداد استفاده نکرد. او در خوانندگی نیز با استعداد به نظر می رسد ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که از این استعداد هم استفاده کافی را ببرد.

وقتی نخستین روزنامه های رنگی در کشور عزیزمان ایران منتشر شدند، فوتبالیست ها و خواننده ها در کنار هم سوژه مهم جلدها به شمار می رفتند. این رابطه نزدیک تا امروز نی

نیما نکیسا
در نسل محبوب 98، کیفیت نکیسا هرگز نزدیک احمدرضا عابدزاده هم نبود ولی این دروازه بان توانست در مسابقه با یوگسلاوی در جام جهانی درون دروازه کشور عزیزمان ایران بایستد. نکیسا حتی قبل از فوتبال، شیفته موسیقی بود و در سال های آخر بازی، موسیقی را جدی تر گرفت. «خدا کنه بارون بیاد» نام آلبوم این دروازه بان است که هر سبک آهنگی در آن وجود داشت. 13 سال قبل حتی چند موزیک ویدئوی نکیسا از شبکه های ماهواره ای نیز پخش شدند. نیما قبل از جام جهانی 2006، با حضور میناوند و پژمان جمشیدی جهت تیم ملی موزیک خواند و بعد از فوت هادی نوروزی نیز، خواننده مهم موزیک یادبود کلوب جهت کاپیتان ابدی شد.

رضا یزدانی
خوانندگی هر لحظه گزینش اول رضا یزدانی بود، ولی اگر قرار بود او کار متفاوتی را جهت خودش گزینش کند، قطعا به سراغ دروازه بانی فوتبال می رفت. رضا که تعداد آلبوم هایش حالا به تعداد انگشت های دو دست رسیده، در چند مسابقه خیریه و دوستانه فوتبال و فوتسال توی دروازه ایستاده و فراتر از حد انتظار ظاهر شده است هست. او با کیفیتی که از خودش نشان داده همین حالا می تواند در لیگ فوتسال کشور عزیزمان ایران به میدان برود. این خواننده موفق موسیقی راک که این سال ها به سبک پاپ نزدیک شده، در بازیگری هم توانا نشان داده است.

با این وجود شاید اگر او هرگز با موسیقی آشنا نشده بود، این روزها با لباس دروازه بانی و آن موهای بلند پریشان، توی دروازه می ایستاد و شاید حتی یک سبیل بلند می گذاشت تا رنه هیگوییتا کلمبیایی را به عنوان الگوی زندگی اش معرفی کند! یزدانی یک استقلالی تمام عیار به شمار می رود و تا امروز چند موزیک جهت آبی ها خوانده است.

مهرداد میناوند
همه آنهایی که با موزیک «تک ستاره» یا ویدئوی «مادر» از مهرداد میناوند برخورد کردند، به شدت غافلگیر شدند. هر لحظه در اطراف تیم ملی شنیده می شد که مهرداد صدای خوبی دارد ولی این موزیک در حد و اندازه های یک خواننده حرفه ای بود و نه یک فوتبالیست که قصد دارد به خوانندگی ناخنک بزند. تحریرهای او شبیه یکی از خواننده های معروف خارج نشین بود و موزیک اش نیز با استقبال زیادی روبرو شد. مهرداد ولی هیچ وقت خوانندگی را چندان جدی نگرفت و آلبومی روانه بازار نکرد. او یک بار در دوراهی فوتبال و موسیقی، فوتبال را گزینش کرده، و جهت هر لحظه به این گزینش وفادار ماند.

فوتبالیست‌های علاقه خوانندگی، خواننده‌های علاقه فوتبال

تتلو
او که چند دوست صمیمی در بین فوتبالیست ها داشت از یک جایی به بعد هر کاری که به ذهن اش می رسید انجام داد تا فوتبالیست شد. این خواننده زیرزمینی جنجالی، ابتدا جهت پیوستن به پرسپولیس تلاش کرد ولی به بن بست رسید. بعد استقلالی شد و خودش را در معرض دید استقلالی ها قرار داد ولی باز هم خبری نشد. سومین تیم محبوب او راه آهن بود. حتی سرمربی وقت راه آهن فرهاد کاظمی به شوخی و جدی از امضای قرارداد با این بازیکن خبر داد ولی آخرین دورخیز تتلو جهت فوتبالیست شدن هم به شکست انجامید. جالب این که او اعتقاد داشت در هر مسابقه 100 هزار نفر را به ورزشگاه خواهد کشاند. تتلو جهت فوتبالیست شدن یک چیز مهم نداشت و آن چیز استعداد بود.

رضا عنایتی
رضا عنایتی در اوج شهرت در برابر هوس خوانندگی تسلیم شد و نخستین و آخرین آلبوم زندگی اش را سال 89 منتشر کرد. «همه چیم تو» نام آلبومی بود که حتی از سوی استقلالی ها نیز با استقبال چندانی روبرو نشد. جالب این که یکی از همبازی های رضا یعنی سیاوش اکبرپور، تهیه کنندگی این آلبوم را بر عهده گرفت تا یک پروژه تجاری کاملا ضررده را پشت سر بگذارد. عنایتی بعد از دیدن تصویر العمل ها، به طور کلی خوانندگی را بوسید و کنار گذاشت. او هرگز کنسرتی برگزار نکرد و حتی خبری از آلبوم دوم یا ترک سینگل هم نشد و عالی ترین گلزن تاریخ لیگ برتر فقط روی فوتبال تمرکز کرد.

وقتی نخستین روزنامه های رنگی در کشور عزیزمان ایران منتشر شدند، فوتبالیست ها و خواننده ها در کنار هم سوژه مهم جلدها به شمار می رفتند. این رابطه نزدیک تا امروز نی

حمید عسکری
در هر لحظه ای که از او پرسش کنید، از آخرین نتایج، تحولات و انتقالات استقلال خبر دارد. حمید عسکری فوتبال را از نمای نزدیک دنبال می کند و به شدت به استقلال علاقه مند هست. آینده نگری های او از نتیجه های تیم محبوب اش معمولا غلط از آب در می آیند ولی در بین خواننده های محبوب پاپ کمتر کسی وجود دارد که به اندازه او اطلاعات فوتبالی داشته باشد و هر روز خبرهای فوتبال را دنبال کند.

فوتبالیست‌های علاقه خوانندگی، خواننده‌های علاقه فوتبال

علی انصاریان
مدافع میانی پرسپولیس و استقلال آنقدر به حضور در محوطه جریمه تیم های رقیب علاقه داشت که وب سایت های موسیقی تنها موزیک های زندگی اش را با برچسب «مهاجم» پرسپولیس و استقلال منتشر کردند. او حضور چندان پررنگی در دنیای موسیقی نداشت ولی دو کار سینگل انتشار داده است و تیتراژ یکی از فیلم های ویدئویی تهیه شده است به دست خودش را خواند. علی این روزها بازیگر پرکار شبکه نمایش خانگی است.

پژمان جمشیدی
پژمان از سال ها قبل خبر انتشار آلبوم «11» با حضور مطرح ترین اشخاص تنظیم و ترانه سرایی را به هوادارانش داده و حتی شرح آن را منتشر کرده ولی معلوم نیست که آیا این آلبوم هنوز هم به بازار نرسیده هست. مدافع راست پرسپولیس در نخستین سال های دهه 80 چند سینگل منتشر کرده که یکی از آنها به نام «سوت پایان» در روزهای پخش سریال پژمان به شدت مورد توجه قرار گرفت. او این روزها کمتر به موسیقی می پردازد و زیاد سرگرم بازی در تلویزیون، سینما و تئاتر هست. بعد از انقلاب او موفق ترین فوتبالیست در زمینه کارهای هنری به شمار می رود.

برترین ها

واژه های کلیدی: آلبوم | موزیک | فوتبال | موسیقی | فوتبالی | خواننده | خوانندگی | خوانندگی | فوتبالیست | دروازه بان | فوتبالیست ها

فوتبالیست‌های علاقه خوانندگی، خواننده‌های علاقه فوتبال

فوتبالیست‌های علاقه خوانندگی، خواننده‌های علاقه فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz