طبیعی ابراز علاقه سرگرمی خوشبختی بدشانسی

طبیعی: ابراز علاقه سرگرمی خوشبختی بدشانسی لبخند تنهایی سرگرمی هزار و یک شب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنی که می‌گوید با برانکو مشکلی ندارد چون او مثل یک پدر مهربان است

به گزارش خبرآنلاین؛بشار رسن هافک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس حالا خوشحال ترین بازیکن خارجی این تیم به شمار می رود لیکن در نخستین تجربه لژیونر شدن، یک قهرمانی به ک

بازیکنی که می‌گوید با برانکو مشکلی ندارد چون او مثل یک پدر مهربان است

بازیکنی که می گوید با برانکو مشکلی ندارد چون او مثل یک پدر مهربان است

عبارات مهم : ایران

بشار رسن فصل آینده هم در پرسپولیس خواهد ماند.

به گزارش خبرآنلاین؛بشار رسن هافک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس حالا خوشحال ترین بازیکن خارجی این تیم به شمار می رود لیکن در نخستین تجربه لژیونر شدن، یک قهرمانی به کارنامه اش اضافه شد. او گفت: «می دانستم چه تیمی را در ابتدای فصل گزینش می کنم و به کجا می روم. پرسپولیس نه تنها در کشور عزیزمان ایران بلکه در عراق و بین ما عراقی ها هم طرفداران بسیار زیادی دارد. این را همه می دانند که پرسپولیس پرتماشاگر ترین تیم آسیاست و این قهرمانی می تواند افتخارات را زیاد کند.»

او اضافه کرد: «این نخستین قهرمانی من با پرسپولیس است ولی اطمینان دارم آخرین قهرمانی نیست. روزهای مهمی پیش روی ما وجود دارد و می خواهیم در کنار هم، افتخارات بیشتری بسازیم. خوشبختانه تماشاگران هم هر لحظه ما را حمایت می کنند. همه ما، نقش مان را می شناسیم و می دانیم هنگامی که قرار به کسب موفقیت باشد، باید چه کاری انجام بدهیم. من بسیار خوشبین هستم که فصل آینده نیز، فصلی به نام پرسپولیس باشد. در لیگ بعدی کشور عزیزمان ایران می توانیم حتی تعداد پیروزی های مان را زیاد کنیم و با آمارهایی بهتر، قهرمان شویم. این روحیه و انگیزه جهت تکرار موفقیت های دیگر در تیم ما وجود دارد.»

بازیکنی که می‌گوید با برانکو مشکلی ندارد چون او مثل یک پدر مهربان است

از بشار پرسیدیم این شایعات که می گویند تو در پرسپولیس نمی مانی، تا چه حد صحت دارد که این طور جواب داد: «من از چند تیم خارج از کشور عزیزمان ایران پیشنهاد دارم. دو کلوب از قطر، یک کلوب اماراتی و دو کلوب عراقی جهت من پیشنهاداتی فرستاده اند. همچنین از لیگ کشور عزیزمان ایران هم، سه کلوب با من تماس گرفته اند تا به تیم ارزش بروم ولی من با پرسپولیس قرارداد دارم و نمی خواهم این تیم را ترک کنم. البته قرارداد مالی من در این فصل باید تمدید شود ولی به طور کلی تا آخر فصل بعدی قرارداد دارم و هرگز به فکر جدایی از پرسپولیس نیستم. من به تازگی به این تیم آمدم و مطمئنم در فصل آینده بیش از اینها به میدان خواهم رفت.»

او در مورد لیگ قهرمانان آسیا نیز افزود: «در آسیا، همه از پرسپولیس می ترسند. این عنوان را فصل قبل هم دیدیم. جهت همه حریفان مان احترام قائل هستیم ولی باید قدرت مان را در هر بازی نشان دهیم. فصل قبل می توانستیم تا فینال برویم ولی این اتفاق رخ نداد. امسال باید کار را تمام کنیم و با عبور از همه حریفان مان، به فینال برسیم.» بشار در نهایت، در خصوص رابطه اش با برانکو گفت: «برانکو از نظر من مربی بسیار مهمی در لیگ کشور عزیزمان ایران به شمار می رود. موفقیت های او، این عنوان را نشان می دهد. من هرگز با برانکو مشکلی نداشتم و او را دوست دارم لیکن مثل یک پدر، مهربان است و به همه بازیکنانش به یک چشم نگاه می کند. شانس بازی های زیادی به من رسید و هر لحظه می توانستم جهت حضور در کمپ تیم ملی عراق از او مهلت بگیرم. اینها نشان می دهد رابطه مان خوب بوده و مشکلی نداشتیم. من جهت برانکو آرزوی موفقیت می کنم و این عنوان را می دانم که موفقیت های پرسپولیس در سال های اخیر به خاطر حضور مربی باکیفیتی مثل برانکو است.»

به گزارش خبرآنلاین؛بشار رسن هافک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس حالا خوشحال ترین بازیکن خارجی این تیم به شمار می رود لیکن در نخستین تجربه لژیونر شدن، یک قهرمانی به ک

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | موفقیت | قرارداد | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz