طبیعی ابراز علاقه سرگرمی خوشبختی بدشانسی

طبیعی: ابراز علاقه سرگرمی خوشبختی بدشانسی لبخند تنهایی سرگرمی هزار و یک شب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وعده اینفانتینو به مدیران کلوب پرسپولیس

سفر جیانی اینفانتینو به تهران، شرایط تازه‌ای را جهت کلوب پرسپولیس ایجاد و مدیران این کلوب را به آینده امیدوار کرد. 

وعده اینفانتینو به مدیران کلوب پرسپولیس

وعده اینفانتینو به مدیران کلوب پرسپولیس

عبارات مهم : تهران

سفر جیانی اینفانتینو به تهران، شرایط تازه ای را جهت کلوب پرسپولیس ایجاد و مدیران این کلوب را به آینده امیدوار کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ کلوب پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات تابستانی نیز محروم شده است ولی با توجه به اینکه کلوب ریزه اسپور ترکیه، شکایت خود را بعد گرفته و همچنین در دو نامه جداگانه از فیفا خواسته این عنوان را تمام شده است بداند ولی کمیته تعیین اوضاع فیفا، هنوز رای خود علیه کلوب پرسپولیس مبنی بر محرومیت این کلوب را ملغی نکرده هست. از این رو، در سفر مدیر فیفا به تهران، شنیدیم بحث در این مورد نیز پیش آمد و مدیران کلوب پرسپولیس امیدوارند مسئله ارزش به دست اینفانتینو حل شود. گرشاسبی در این مورد به ما گفت: «ما فقط حق مان را می خواهیم.

حق مان این است که بگذارند در تابستان، بازیکن بگیریم چون کلوب مان واقعا متضرر می شود. البته می توانیم با تک تک بازیکنانی که داریم، تمدیدقرارداد کنیم ولی اگر پنجره نقل و انتقالاتی کلوب باز شود، شرایط عوض کردن می کند و دست من و سرمربی تیم هم جهت گزینش های بیشتر، باز است.» گرشاسبی اضافه کرد: «آن طور که شنیدم، اینفانتینو می تواند به ما کمک شایانی داشته باشد.

وعده اینفانتینو به مدیران کلوب پرسپولیس

ما هم امیدواریم او به وعده هایی که در پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد حل مسئله کلوب پرسپولیس دادند، عمل کنند و در ادامه راه، به مسئله بیشتری برنخوریم. ما مسئله بزرگ تری مثل شکایت ریزه اسپور را از همین دیپلماسی ورزشی حل کردیم و اگر خدا بخواهد با حل مسئله محرومیت مان، برابر هواداران روسفید خواهیم شد.»

واژه های کلیدی: تهران | پنجره | پرسپولیس | ریزه اسپور | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz